Neden Araç Takip Sistemi

1Araç takip sistemi sayesinde denetimleriniz kolaylaşır.
Genelde sahada çalışan ekipler için tercih edilen bu sistem ile çalışanlar 7/24 denetlenebilmektedir. Böyle bir durumda çalışanlar kontrol altında tutulabileceği için, verimlik de artacaktır.
2Yakıt tüketiminizden tasarruf edersiniz.
Saha dışında çalışılan iş gruplarında, araçların mesai dışında kullanımı önlenebilmekte, rota haricinde olan yerlerin ziyareti kontrol altına alınmakta ve bu sayede araç yakıtından ciddi anlamda tasarruf edilebilmektedir. Yakıt tüketiminin yanı sıra araçlarınız daha az yıpranacak ve araçlarınızın kullanım süresi de artacaktır.
3Zamanınızı daha kapsamlı ve verimli kullanabilirsiniz.
Araç takip sistemi sayesinde sahada olan ekiplerinizi dışarıdan kontrol edebilme şansınız olur. Böylece güzergahlar konusunda ekiplerinizi dışarıdan destekleyebilir ve trafikte geçirilen zamandan kar edebilirsiniz. Bu durum, daha çok ziyaret ve zamandan tasarruf anlamına gelir.
4Daha güvenli bir sürüş tecrübesi edinebilirsiniz.
Bazı durumlarda sahada yer alan ekiplerin aracı daha hızlı kullanmasının önüne geçebilir ve bu sayede daha güvenli bir sürüş tecrübesini de garanti altına almış olursunuz.
5İşiniz için size özgü, pratik çözüm yöntemleri sunar.
Hizmet verdiğiniz sektöre bağlı olarak farklı çözüm olanakları ile karşılaşabilirsiniz. eğe hafriyat sektöründe hizmet veriyorsanız, ağırlık sensörlerini kullanabilir ve bu sayede alınabilecek cezalardan kurtulabilirsiniz.
6Aracınızı çalınma durumlarına karşı kriz durumlarında korur.
Aracınıza kriz anlarında uzaktan ulaşabilirsiniz. Bu konuda motor blokaj özelliğinden faydalanabilir ve aracınızın sabit olarak ilgili alanda kalmasını sağlayabilir, aracınızın konum bilgisine de ulaşabilirsiniz. Böylece maddi kayıplarınızın önüne geçmiş olursunuz.