Kocaeli Araç Takip Sistemi

Kocaeli Araç Takip

 

Araç Takip Sistemi en genel tanımıyla 7 gün 24 Saat internete bağlı olan herhangi bir cihaz ile örneğin telefon, laptop  veya tablet gibi cihazlardan GPS üzerinden anında veri alarak eş zamanlı olarak izlenebilmesidir. Araç Takip Sistemleri sayesinde araç takip cihazı ile aracınızın kaç kilometre hızla gittiğine, nereye park edildiğine, hangi semtte ne kadar vakit geçirdiğine, hangi rotaları kullandığına kadar bir çok spesifik bilgiyi size GPS uyduları sayesinde aktarıyor. GPRS uydularından gelen verileri Türk Takip Araç Takip Sistemi Müşteri Girişi ile giriş yaparak geçmiş veya anlık bilgi almanız mümkün. Kocaeli Araç Takip Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin 0216 457 88 99 Hemen Arayın Türk Takip Araç Takip Cihazı ve Sistemleri

 

Araç takip sistemini firmalar başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluş kullanmaktadır.  Özellikle son dönemde yaşanan olaylar sebebiyle güvenliği arttırmak için okul servislerinde kullanılmaya başlandığını ve zorunlu hale getirildiğini belirtmek isteriz.

 

Kocaeli Araç Takip Sistemleri Kullanmanın Faydaları

Kontrol ve denetimin sizin elinizde olmasını sağlar. Saha ekiplerinin mesaiye uyum süreçlerini kontrol ederek verimliliği arttırmanıza yardımcı olur. Yakıt tüketimini azaltarak doğru orantıda araç yıpranma payını da en aza indirmektedir. Aracın aşırı hızlı kullanımının önlenmesi, belirlenen rota dışına çıkılan yolculukların denetiminin kolay sağlanması, rölantide gereksiz çalışma süresinin kontrolü, mesai dışı araç kullanımın önüne geçilmesi gibi bir çok konuda şirket veya kişilere yardımcı olmaktadır. Ani hız ve agresif araç kullanımının önüne geçerek daha güvenli ve trafik kurallarına uygun sürüş deneyimi kazandırır. Zamandan tasarruf ettirir. Şirket telefon trafiği ve koordinisine gerek kalmadan hızlıca rota yönetimi yaparak en kısa yol ve zamanında ulaşım sağlanır.

 

Kocaeli Araç takip sistemi ve cihazı size genel olarak; hız, güven, kontrol, verimlilik, yakıttan tasarruf, zamandan tasarruf ve kazanç sağlar. Kontrol artışı ve kolay raporlama sayesinde iş verimliliğinin artışı sadece opsiyonel olarak değil aynı zamanda sürücü ve araç güvenliğini de olumlu yönde etkiler.

Kocaeli Araç Takip Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Kurulum Sağlamak İçin 0216 457 88 99 Hemen Arayın Türk Takip Net Kocaeli Araç Takip Hizmetleri