Hizmetlerimiz

Filo Takip


Günümüz şirketleri bünyelerinde olan filolar ve bunların etkili yönetimi konusunda Filo Takip Sistemimizi kullanarak, kendi iş yüklerini hafifletmek ve süreç işlerken karşılarına çıkan operasyonel problemlerin çözümleri konusunda bizden profesyonel destek almaktadır. Her şirketin kendine göre bir çalışma prensibi, departmanları ve çalışan sayısı vardır.

Bazı departmanlar için çözüm ortaklarından profesyonel destek almak şirketleri hem rahatlatır hem de ilerleyen süreçlerde şirketlerin karşısında çıkacak kriz durumlarından en az hasarla çıkmasına olanak sağlar. Bizi tercih edin, sizi koruyalım.


Rent a Car Takip


Rent a car firmaları araçlarını vermiş oldukları şahıslar ve firmaları takip etmek ile yükümlüdür. Elbette bu işlem her zaman kolay değildir. Rent a car takip sistemleri sayesinde araç kiralama şirketleri olarak bu konuda şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Böylece araçlarınızın nerede olduğunu, ne için kullanıldığını, çalınıp çalınmadığını, bakım zamanlarını, araçların suça karışıp karışmadığını sizin için takip edebilir ve sizi ciddi bir iş yükünden kurtarabiliriz. Unutmayın, gözünüzden kaçan en ufak bir ayrıntı sizi zarara uğratabilir. Siz işinizi yapın, biz sizin için ayrıntılar takip edelim.


Taksi Takip


Gün içerisinde sürekli farklı güzergahlarda olan taksiler, her müşteride bambaşka hikayeler ve hayatlar ile karşılaşmaktadır. Taksicilerin bu kadar değişik ortamda can güvenliklerinin olması elzemdir. 7/24 hizmet veren panik butonumuz ile siz yolcularınız ile zaman geçirirken, biz de sizi sürekli kontrol altında tutuyoruz.

Kriz anında aracınızda bulunan panik butonuna basmanız can güvenliğiniz için yeterli bir başlangıç olacaktır. Alarm merkezimize gelen bildirimler sayesinde deneyimli ve uzman kadromuz ile anında kriz yerinde oluyor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.


Kişi Takip


Sevdiklerinizi geride bırakarak güne devam etmek her zaman sizin için kolay olmayabilir. Rutin hayatın gerekliliklerini yerine getirirken, geride bıraktığınız sevdikleriniz konusunda endişeleriniz mi var?

Kişi takip sistemlerimiz ile size özel online takip cihazları hazırlıyor ve bu cihazlar sayesinde sevdiklerinizi sürekli yanınızda hissetmenizi sağlıyoruz. Her şey siz rahat ve huzurlu hissedin diye. Siz rutinlerinize devam edin, biz sevdiklerinizi size yakın kılalım.


İş Makinaları Takip


Büyük firmalar iş makinalarını çözüm ortaklarından kiralamaktadır. İş makinaları kiralama şirketleri birçok farklı firma ile çalışmaktadır. Elbette bu durum beraberinde birtakım sorumlulukları da getirmektedir. İş Makinaları Takip Sistemlerimiz ile makine çalışma zamanlarını ve iş planlamalarını yapabilir, makinalarınızın yakıt kullanımını kontrol altına alabilirsiniz.

. Siz büyük işler yaparken, bırakın biz de sizin işlerinizi kolaylaştıracak çözümler üretelim. İş makinalarınızın verimli kullanımı için bizi tercih edin, takip sistemlerimiz ile işlerinizi sandığınızdan daha fazla kolaylaştıralım.


Servis Aracı Takip


Çocuklarımız hepimizin geleceği. Onları olabilecek tehlikelerden korumak için önlem almak, aynı zamanda geleceğimize sahip çıkmaktır. Sevdiklerinizi her sabah servis araçları ile okullarına gönderdiğinizi biliyoruz. Servis firmalarına verdiğimiz takip sistemlerimiz ile çocuklarınızın can güvenliğini takip etmekle kalmıyor, olası durumlarda anında kriz noktasına müdahalelerde bulunuyoruz.

Servis firması iseniz, bu yöntemi tercih ederek, velilerinize çocuklarımızın güvenliğinin sizin için ne derece önemli olduğunu gösterebilirsiniz.


Sürücü Tanıma


Sürücü Tanıma Sistemleri hangi sürücünün hangi araçta olduğunu takip edebilmek amacı ile ortaya çıkmıştır. Özellikle büyük şirketler, araçlarını farklı firmalardan kiralamaktadır. Siz bir şirket olarak araçlarınızı ve sürücülerinizi takip etmek istiyorsanız, bu sistem sayesinde arkanıza yaslanabilir ve işi uzmanına bırakabilirsiniz.

Bu şahane yazılım ile hangi sürücünün hangi araçta olduğunu takip edebilir ve işlerinizi de prensiplerinize uygun bir şekilde takip edebilirsiniz. Siz isteyin, biz sizin işlerinizi kolaylaştıralım.


Entegre Navigasyon Sistemi


Büyük şehirlerde gün içerisinde araç ile yapılması gereken ciddi işlerin takip edilmesi ve hatta bu takip işlerinin dışarıdan kontrol edilmesi gerekebilir. Dışarıdan kontrol edilen yolculuklar sayesinde kısa zamanda daha çok iş yapabilme şansınız olacaktır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde, trafik durumunda göre yapılan önceden planlamalar iş hayatında zamandan kazanmanızı sağlayacaktır.

Güzergahlarınızı belirleyin, biz de size bu konuda yardımcı olabilir. Profesyonel destek ve konusunda uzman bir ekip, her daim sizin yanınızda olsun.


Motorsiklet Takip


Motorsiklet Takip Sistemi sayesinde motorsikletinizin nerede olduğunu, kaskosunu ve bu konudaki fiyatları takip edebilirsiniz. Gayet hızlı ve pratik bir yöntem olan bu takip sistemi sayesinde, sizin için her şey daha kolay olacak.

Yapmanız gereken sadece takip sistemini entegre etmek için bizi aramak. Bu konuda arkanızda iyi mühendisler, kuvvetli bir yazılım ve başarılı bir şirket olduğunu unutmayın.